Jump to content

NS 0.0.1v Atnaujinimas

Skaityti temoje.

Eiti į temą
Scott_Colins

'Kandidatas į Direktorių prižiūrėtojus Scott_Colins

Rekomenduojami pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė serverje?: Scott_Colins
2. Jūsų tikras vardas?: Deimantas
3. Jūsų amžius (mažiausiai 16): 18
4. Kodėl norite būtent į šį postą?:  Viena iš priežasčių kodėl renkuosi būtent direktorių prižiūrėtoją, tai didelė nostalgija buvusiam Tgp. Daugybę laiko praleista ir tikrai neveltui. Tikriausiai didžioji dalis praleista būnant direktoriumi ar pavaduotoju. Dėl šios priežasties sukaupta daugybę patirties direktoriavimo sferoje. Taip pat buvęs Unban prižiūrėtojas taip pat šiame serveryje. Visą tai sukelią didelę nostalgiją, dėl kurios norisi būti ne tik paprastu žaidėju, bet ir prisidėti prie serverio plėtros bei auginimo. Antra, norisi išbandyti save kitame amplua, t.y. Direktorių Prižiūrėtojo poste. Tikiuosi padėti žmonėms. Noriu rinkti ir prižiūrėti direktorius, tai darydamas kurti geresnį serverio įvaizdį. Dėl šių gan paprastų, bet neprastų dalykų aš noriu tapti būtent Direktorių Prižiūrėtoju.
5. Ar esate buvęs šiame poste? Jei taip kaip jums sekėsi?:  Sekėsi visai neprastai išbuvau tikrai ne maža terminą Mėnesi laiko bet išėjau pats nes administracija pradėjo pjauti 
6. Kiek laiko išbūsite poste?: Kuo įmanomą ilgiau 
7. Ar žinote visą informaciją apie Direktorius? į kurį pildote į tą ir atsakykite:  Taip 
8. Koks jūsų aktyvumas serveryje per dieną (mažiausiai 2val)?: 5-7 Valandas tiek fourme tiek žaidime 
9. Ar turite Discord ir galite kalbėti?: Taip 
10. Papasakokite apie save blogas geras savybes ką mėgstate ko nemėgstate: Mano manymu, niekas nesame tobuli, visi turime savų pliusų ir minusų, na, o aš lygiai toks pats. Pirmiausia pradėsiu nuo savo charakterio blogųjų savybių. Taigi pagrindinis mano minusas, tai tikriausiai griežtumas sau ir aplinkiniams, dažnai tiesiog per daug iš savęs reikalaudamas pridarau daugybę nereikalingų ir skubotų klaidų, taip pat griežtumas aplinkiniams gali pasirodyti, jog esu per daug valdingas. Dar vienas mano minusas, tai pesimizmas. Tas pesimizmas nėra toks tipinis, kad į viską žiūriu vien tik iš blogosios pusės, tiesiog taip yra dėl to, kad labai mėgstu tvarką ir siekiu tobulybės. Na, o mano vienas iš pliusų tai kryptingas tikslo siekimas. Visada siekiu savo tikslų, nemetu darbo ir nepasiduodu. Dar vienas pliusas tai, kad nebijau kritikos, nes kritika yra puikus dalykas. Žmonės žiūrintys iš šono dažniausiai mato geriau tavo veidą. Aišku, ne visą kritiką reikia priimti ir ne iš bet ko. Na, o apie mano bruožus daugiau galėtų pakalbėti kiti su manimi bendraujantys žmonės. 
11. Ką naujo įnešite į šias pareigas?:  Aktyvumą 
12. Jūsų Skype duomenys: Skypes neturiu dc duosiu 

Scott 😎
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveikas Deimantai, perskaičiau tavo anketą ir man ji patiko, viską aprašei aiškiai tvarkingai, tikrai matosi, kad nori šito posto. Anketa priimta.

Susisiek discorde susitarsim kada galėsiu apklausti.

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Sukurti naują...