Jump to content

NS 0.0.1v Atnaujinimas

Skaityti temoje.

Eiti į temą

Tyshawn_Santos

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  21
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  9

Viskas, kas parašyta nario Tyshawn_Santos

 1. Sveiki draugai, žinau, kad visiems atsibodo tyla projekte, bet noriu pranešti jums, kad serverio darbai truputį apstojo dėl vasaros nelabai yra laiko man pačiam, taip pat ir koduotojui. Serveris tikrai ne žlunga ir jis tikrai startuos rudenį. Pagarbiai: Projekto administracija
 2. Sveiki būsimi New-Santos.Lt projekto žaidėjai, kaip ir supratote iš temos pavadinimo, kad ieškome serverio reklamuotojų, kurie reklamuotų mūsų projektą ir atvestų naujų aktyvių žaidėjų. Jei sudominau susisiek A'Ž dėl detalesnės informacijos. Pagarbiai: Tyshawn_Santos
 3. Sveiki draugai, New-Santos.Lt administracija nori jus pasveikinti su Šv. Velykomis. Pagaliau baigėsi žiema ir atėjo visų ilgai lauktas pavasaris, jau džiugina po truputėlį bundanti gamta, čiulbantys paukštelei ir po truputį vis labiau šildanti saulė. Du gaideliai žirnius kūlė, jų kiaušiniai susidūrė! Pirmą dieną mėlynavo, antrą dieną pažaliavo. Mainėsi visom spalvom! Su Velykom! Su šventom!
 4. Tyshawn_Santos

  Prisistato Nol_Semke

  Sveikas atvykęs
 5. NS 0.0.1v 1. Ištaisytos rastos klaidos. 2. Ištaisytos rastos gramatinės klaidos. 3. Sukurta bagažinės sistema, bus galima į nuosavo automobilio bagažinę įsidėti ginklus, maistą, narkotikus. Priėjus prie savo automobilio bagažinės parašius /bagazine išvysite bagazines valdymą. https://imgur.com/a/iIDBhv2 4. Sukurta komanda teisėsaugai /tikrintibagazine. 5. Naujas mapp darbas Baldų parduotuvė. https://imgur.com/a/z5JDwog 6. Naujas mapp darbas Baldų parduotuvės interjeras. 7. Baldų sistema nuo šiol nusipirkę namą, namo interjerą rasite tuščią be baldų. Turėsite nuvykti į baldų parduotuvę kurią rasite /gps Baldų parduotuvė nusipirkti baldų ir kaip tik norėsite galėsite juos susidėlioti. Visa informaciją apie baldų sistemą rasite parašę /baldai /balduid. https://imgur.com/a/rdwpbtA 8. Nuo šiol parduotuvėse baigsis maisto produktai, fūristai turės jų privežti į parduotuves. 9. Degalinėje Jerry, Degalinėje Statoil sukurta degalinės informacija, galės nusipirkti kuro bakelį. 10. Fūristams naujas papildomas reisas į Statoil degalinę reikės privežti kuro. 11. Pakeistas tekstų spalvos. 12. Sutvarkyta lažybų sistema. 13. Padaryta, kad lošimų automatai veiktų nuo 12:00 iki 22:00.
 6. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: 2. Administratorius kuris pasodino jus į kalėjimą?: 3. Už ką buvote pasodintas į kalėjimą?: 4. Įrodymai [būtina]: Taisyklės 1. Anketą galima parašyti tik 24h. bėgyje po pasodinimo. 2. Draudžiama, karpyti ar kitaip koreguoti įrodymus. 3. Draudžiama rašyti unjail anketą iš kitos paskyros, kadangi būtina forume registruotis žaidimo vardu ir pavarde.
 7. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: 2. Administratorius kuris užtildė jus?: 3. Už ką buvote užtildytas?: 4. Įrodymai [būtina]: Taisyklės 1. Anketą galima parašyti tik 24h. bėgyje po užtildymo. 2. Draudžiama, karpyti ar kitaip koreguoti įrodymus. 3. Draudžiama rašyti unmute anketą iš kitos paskyros, kadangi būtina forume registruotis žaidimo vardu ir pavarde.
 8. Užblokavimų informacija Administratorius užblokavęs žmogų privalo per 24 valandas užpildyti užblokavimo anketą. Temos pavadinimas turi būti: Užblokavau Vardas_Pavardė Temoje gali komentuoti tik užblokavęs administratorius ir tas žmogus kuris yra užblokuotas. Užblokavus žaidėją be įrodymų, žaidėjas nedelsiant bus atblokuotas o administratorius gaus įspėjimą. Užblokavimų anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Užblokuotojo Vardas_Pavardė: 3. Kokiu būdu žaidėjas nusižengė: 4. Įrodymai,kad žaidėjas yra kaltas: 5. Papildoma informacija(nebūtina):
 9. Šioje temoje galite paskusti žmogų,kuris naudoją neleistinas modifikacijas,apgaulės būdu išvilioja iš kito žmogaus pinigus ar koki kitokį serverio turtą. Jeigu esate apgautas negaiškite laiko ir iškarto pildykite šia temą ir apgavimas bus nubaustas pagal serverio baudžiamąjį kodeksą. Ką turite žinoti prieš pildydami paraišką ? Skundą gali pildyti tik tas žmogus kuris nukentėjo. Nukentėjęs žmogus pildo tik su savo forumo paskyra. ? Įrodymai turi būti ne senesni kaip 24 valandos. ? Vaizdo įrašas turi būti pilnas ir aiškus,neapkarpytas ar dar kaip nors modifikuotas,siekiant specialiai pakenkti kitam žmogui. ? Į temos diskusijas kiti kištis negali. Temoje komentuoja žmogus kuris kaltina ir tas kuris galimai yra kaltas. ? Temos turinys turi atitikti temos pavadinimą. ? Temos pavadinimas turi būti [Sukčius] V_P arba [Čyteris] V_P. ? Prieš kaltindami kitą žmogų,būtinai turėkite svarius įrodymus - jeigu ne papeikimas bus atmestas. ? Norint pranešti apie keletą pažeidėju turite kurti atskiras temas. ? Temoje negali būti necenzūriniu žodžiu ar dar kaip nors kitaip įžeidinėjantys žodžiai ? Atsakydami į šablono klausimus rašykite pastorinta 12 dydžio raidžiu sriftu juodomis raidėmis ? Kalbant apie patirtą žalą,žalą vertinkite serverio pinigais. Šablonas Jeigu jus apgavo sukčius tai: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jus apgavusio žmogaus Vardas_Pavardė: Įrodymai, kad jus apgavo: Kokia patirta žala: Jeigu jus pagavote čyterį tai: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Čyterio Vardas_Pavardė: Įrodymai,kad tas žmogus naudojo neleistinas modifikacijas:
 10. Šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Jus užblokavusio administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime : Priežastis dėl kurios buvote užblokuotas [ Reason ] : Paaiškinkite situaciją : Įrodymai [ Nuotraukos / vaizdo įrašas ] : Pagrindinės priežastys dėl kurių jūsų aplikacija buvo atmesta : Nėra arba trūksta įrodymų. Aplikacija užpildyta ne pagal nurodytą šabloną. Nepateikus visos reikalingos informacijos.
 11. Šablono taisyklės 1. Anketą pildyti kita spalva (pageidautina žalia). 2. Anketą pildyti rišliais sakiniais, su lietuviškomis raidėmis, kuo išsamiau. 3. Anketą pildyti kitoje temoje. T.y sukurti naują temą, su pavadinimu ''Kandidatas į Direktorių prižiūrėtojus", pildančiojo slapyvardis žaidime (Pavyzdys: "Kandidatas į Direktorių Prižiūrėtojus Tyshawn_Santos)". 4. Laikytis šablono nurodymų. 5. Anketoje nevartoti necenzūrinės leksikos, neįžeidinėti.. 6. Nekopijuokite anketų nuo kitų asmenų. 7. Kandidatuoti galima tik po 14 dienų, jei dar yra laisvas postas. Informacija Spręs ar jus išrinkti ar ne Tyshawn_Santos. Pildant anketą ne pagal šabloną, ar nesilaikant taisyklių, ji bus atmesta. Jei anketa matomai bus kopijuota, ji bus atmesta. Patekus į kitą etapą tema bus rakinama. Direktorių Prižiūrėtojai būs renkami kai bus 3/5 anketos Atranka į Direktorių prižiūrėtoją susidarys iš 3 etapų. Pirmas etapas, kuris vyks forume jūs pildysite anketą norėdami kandidatuoti į Direktorių Prižiūrėtojus. Jūsų temoje, kurioje yra anketa, spresiu aš ar esate vertas toliau kandidatuoti į Direktorių Prižiūrėtojus ir išsakysiu savo nuomonę. Antras etapas, kuris vyks Discord'e, būsite apklausiamas. Šio etapo tikslas sužinoti apie jus išsamiau, kaip gaudotės situacijose ir visą kitą kas susiję su Direktoriais. Trečias etapas vyks žaidime. Jums bus suteiktas laikinasis laikotarpis, per kurį mes stebėsime, kaip jūs tvarkotės savo poste, bus duotos tam tikros tarybos užduotys, kurias jūs privalėsite įgyvendinti. Padarius vieną klaidą, jūs laikinasis etapas baigsis ir atsisveikinsite su postu. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė serverje?: 2. Jūsų tikras vardas?: 3. Jūsų amžius (mažiausiai 16): 4. Kodėl norite būtent į šį postą?: 5. Ar esate buvęs šiame poste? Jei taip kaip jums sekėsi?: 6. Kiek laiko išbūsite poste?: 7. Ar žinote visą informaciją apie Direktorius?: 8. Koks jūsų aktyvumas serveryje per dieną (mažiausiai 2val)?: 9. Ar turite Discord ir galite kalbėti?: 10. Papasakokite apie save blogas geras savybes ką mėgstate ko nemėgstate: 11. Ką naujo įnešite į šias pareigas?: 12. Jūsų Skype duomenys: Pildom iki mano STOP
 12. Pagrindinė projekto administracija: Savininkas: Tyshawn_Santos Pagalbininkas: Inferno_Dragon Serverio komanda: Gaujų Prižiūrėtojas: - Direktorių Prižiūrėtojas: - Admin/Vip Prižiūrėtojas: - Emigracijų Prižiūrėtojas: - Administratorius/ė: - Forumo komanda: Vyr. Moderatorius: - Moderatoriai: -
 13. Pagalba Taisyklės kuriu turite laikytis: Prieš kurdami temą,pasižiūrėkite ar jau nėra tokio tipo temos. Pagalbos šauksmas turi būti apie: Kompiuterius,Žaidimą ir kt. Kitu projektu reklama yra draudžiama. Bereikalingas,nereikšmingas freepostinimas jums užtrauks forumo įspėjimus. Keiksmai ir įžeidinėjimai forume netoleruojami Prieš įkeliant nuotraukas,pasižiūrėkite ar jose nėra kitu projekto reklamų. Draudžiama naudoti žodžius UP/PAKELIU tam,kad pakelti temą,tam yra funkcija PRIKELTI TEMĄ. Pornografinio pobudžio nuotraukos forume netoleruojamos. Temos pavadinimo pradžia turėtu prasidėti: [Reikia pagalbos] Temos pavadinimas
 14. Pranešimas apie klaidą turi būti užpildytas pagal nurodytą šabloną, aiškiai ir suprantamai. Bendros taisyklės: 1. Pranešimas apie klaidą turi būti užpildytas pagal nurodytą šabloną, aiškiai ir suprantamai. 2. Nesinaudoti klaida savo naudai, nepranešinėti apie ją kitiems [tik Vyr. Administracijai] , naudojimasis klaida gresia užblokavimu. 3. Nukentėjus per nurodytą klaidą užpildyti kompensaciją. 4. Apie aptiktą klaidą papasakokite visa aiškiai ir suprantamai,su visomis detalėmis. Taip bus lengviau ir greičiau sutvarkoma klaida. Šablonas: Vardas_Pavardė žaidime: Diena, laikas aptikus klaidą: Nuotraukos / Vaizdo įrašas su aptikta klaida: Kontaktai [Skype]: Patikrinus jūsų nurodytą klaidą atsakingas administratorius arba koduotojas praneš "Priimta / Atmesta" Priežastys dėl kurių jūsų anketa galėjo būti atmesta: Anketa buvo užpildyta ne pagal nurodytą šabloną. Anketoje nebuvo įrodymų. Nepavyko rasti jūsų praneštos klaidos.
 15. Bendros taisyklės: 1. Prieš kuriant naują temą atidžiai peržiūrėkite senesnes temas ir įsitikinkite ar jūsų tema su tokio paties turinio idėja / pasiūlymu jau nėra sukurta. 2. Rašant idėją / pasiūlymą viską išdėstyti konkrečiai ir aiškiai, kad nekiltų papildomų klausimų. 3. Atmetus jūsų idėją / pasiūlymą nekurkite tokios pačios. Tai sutaupysime ir jūsų ir administracijos laiko, priešingu atveju temos bus trinamos, o jūs gausite įspėjimus. Dėl ko idėja ar pasiūlymas gali būti atmesti: 1. Neišsamus, nekonkretus ir neaiškus idėjos / pasiūlymo apibūdinimas 2. Tokio paties turinio tema jau buvo sukurta ankščiau. 3. Jūsų pasiūlymas / idėja jau buvo įgyvendinta ankščiau ir nepasiteisino ar dėl kitokių priežasčių buvo išimta. 4. Jūsų pasiūlymas / idėja nesudomino serverio žaidėjų, administracijos. Šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Detaliai papasakokite savo sugalvotą idėją: Kokia nauda būtu forumui įgyvendinus jūsų idėją:
 16. Bendros taisyklės: 1. Prieš kuriant naują temą atidžiai peržiūrėkite senesnes temas ir įsitikinkite ar jūsų tema su tokio paties turinio idėja / pasiūlymu jau nėra sukurta. 2. Rašant idėją / pasiūlymą viską išdėstyti konkrečiai ir aiškiai, kad nekiltų papildomų klausimų. 3. Atmetus jūsų idėją / pasiūlymą nekurkite tokios pačios. Tai sutaupysime ir jūsų ir administracijos laiko, priešingu atveju temos bus trinamos, o jūs gausite įspėjimus. Dėl ko idėja ar pasiūlymas gali būti atmesti: 1. Neišsamus, nekonkretus ir neaiškus idėjos / pasiūlymo apibūdinimas 2. Tokio paties turinio tema jau buvo sukurta ankščiau. 3. Jūsų pasiūlymas / idėja jau buvo įgyvendinta ankščiau ir nepasiteisino ar dėl kitokių priežasčių buvo išimta. 4. Jūsų pasiūlymas / idėja nesudomino serverio žaidėjų, administracijos. Šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Detaliai papasakokite savo sugalvotą idėją: Kokia nauda būtu serveriui įgyvendinus jūsų idėją:
 17. Sveikas, malonu susipažinti sėkmės projekte.
 18. Prisistatymai tai - Kai siekiama sužinoti kuo daugiau apie žaidėją ir jo veiklą. Tai niekaip nesusiję su žaidimo veikla ir kita. Taisyklės 1. Jūsų prisistatymas turi būti pilnai užpildytas - neužtenka parašyti TAIP,NE,GALBŪT ir t.t 2. Pildydami prisistatymą jūs negalite meluoti apie save, nes kitaip būsite pramintas MELAGIU! 3. Draudžiama kurti prisistatymą ne apie save. 4. Savo temoje arba kitų temose draudžiama tyčiotis iš žmonių. 5. Temos pavadinimas turi prasidėti PVŽ: Prisistatau Vardas_Pavardė. 6. Komentuodami prisistatymų temose jūsų komentaras negali būti trumpesnis nei 5 žodžiai. 7. Cituojant komentarą yra būtinas jūsų komentaras. 8. Žmogus kuriantis savo prisistatymą privalo įkelti savo nuotrauką. 9. Nuotrauka turi būti jūsų nuotrauką. Negali būti kačiukai,suniukai ir kiti dalykai. 10. Temose draudžiama freepostinti ir komentuoti nesąmones. Prisistatymo anketą 1. Jūsų tikras vardas?: 2. Kiek jums metų?: 3. Iš kokio miesto ar miestelio būsite?: 4. Ką veikiate laisvalaikiu?: 5. Jūsų gerosios ir blogosios savybės?: 6. Ką mokate geriausiai daryti?: 7. Jūsų mėgstamiausia grupė arba dainininkas?: 8. Kokį muzikos stilių propoguojate?: 9. Ar turite broliu ir seserų?: 10. Apibūdinkite savo charakterį?: 11. Kokiu sportu domitės?: 12. Ar turite augintinį?: 13. Jūsų autoritetas gyvenime?: 14. Ar turėjote pirmąją meile?: 15. Jūsų įsimintiniausias gyvenimo įvykis?: 16. Kiek laiko žaidžiate SAMP?: 17. Jūsų nuotrauką (Būtinai):
×
×
 • Sukurti naują...