Jump to content

Renkamas Direktorių prižiūrėtojas

Skaityti temoje.

Eiti į temą

Tyshawn_Santos

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  24
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  12

Tyshawn_Santos paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 19

Tyshawn_Santos turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

18 Pradedantysis

2 sekėjų

Apie Tyshawn_Santos

 • Gimtadienis 2000.06.03

Paskutiniai profilyje apsilankė

846 profilio peržiūros
 1. Priimta susisiek dėl apklausos discorde.
 2. Priimta susisiek dėl apklausos discorde.
 3. Vardas_Pavardė žaidime?: Jūsų amžius?: Ką atlieką testuotojas?: Turite patirties testavime?: kiek laiko žaidžiate SA-MP?: Anketą pildyti pagal formą. Anketą pildyti į komentarus.
 4. Sveiki draugai, žinau, kad visiems atsibodo tyla projekte, bet noriu pranešti jums, kad serverio darbai truputį apstojo dėl vasaros nelabai yra laiko man pačiam, taip pat ir koduotojui. Serveris tikrai ne žlunga ir jis tikrai startuos rudenį. Pagarbiai: Projekto administracija
 5. Sveiki būsimi New-Santos.Lt projekto žaidėjai, kaip ir supratote iš temos pavadinimo, kad ieškome serverio reklamuotojų, kurie reklamuotų mūsų projektą ir atvestų naujų aktyvių žaidėjų. Jei sudominau susisiek A'Ž dėl detalesnės informacijos. Pagarbiai: Tyshawn_Santos
 6. Sveiki draugai, New-Santos.Lt administracija nori jus pasveikinti su Šv. Velykomis. Pagaliau baigėsi žiema ir atėjo visų ilgai lauktas pavasaris, jau džiugina po truputėlį bundanti gamta, čiulbantys paukštelei ir po truputį vis labiau šildanti saulė. Du gaideliai žirnius kūlė, jų kiaušiniai susidūrė! Pirmą dieną mėlynavo, antrą dieną pažaliavo. Mainėsi visom spalvom! Su Velykom! Su šventom!
 7. Tyshawn_Santos

  Prisistato Nol_Semke

  Sveikas atvykęs
 8. NS 0.0.1v 1. Ištaisytos rastos klaidos. 2. Ištaisytos rastos gramatinės klaidos. 3. Sukurta bagažinės sistema, bus galima į nuosavo automobilio bagažinę įsidėti ginklus, maistą, narkotikus. Priėjus prie savo automobilio bagažinės parašius /bagazine išvysite bagazines valdymą. https://imgur.com/a/iIDBhv2 4. Sukurta komanda teisėsaugai /tikrintibagazine. 5. Naujas mapp darbas Baldų parduotuvė. https://imgur.com/a/z5JDwog 6. Naujas mapp darbas Baldų parduotuvės interjeras. 7. Baldų sistema nuo šiol nusipirkę namą, namo interjerą rasite tuščią be baldų. Turėsite nuvykti į baldų parduotuvę kurią rasite /gps Baldų parduotuvė nusipirkti baldų ir kaip tik norėsite galėsite juos susidėlioti. Visa informaciją apie baldų sistemą rasite parašę /baldai /balduid. https://imgur.com/a/rdwpbtA 8. Nuo šiol parduotuvėse baigsis maisto produktai, fūristai turės jų privežti į parduotuves. 9. Degalinėje Jerry, Degalinėje Statoil sukurta degalinės informacija, galės nusipirkti kuro bakelį. 10. Fūristams naujas papildomas reisas į Statoil degalinę reikės privežti kuro. 11. Pakeistas tekstų spalvos. 12. Sutvarkyta lažybų sistema. 13. Padaryta, kad lošimų automatai veiktų nuo 12:00 iki 22:00.
 9. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: 2. Administratorius kuris pasodino jus į kalėjimą?: 3. Už ką buvote pasodintas į kalėjimą?: 4. Įrodymai [būtina]: Taisyklės 1. Anketą galima parašyti tik 24h. bėgyje po pasodinimo. 2. Draudžiama, karpyti ar kitaip koreguoti įrodymus. 3. Draudžiama rašyti unjail anketą iš kitos paskyros, kadangi būtina forume registruotis žaidimo vardu ir pavarde.
 10. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: 2. Administratorius kuris užtildė jus?: 3. Už ką buvote užtildytas?: 4. Įrodymai [būtina]: Taisyklės 1. Anketą galima parašyti tik 24h. bėgyje po užtildymo. 2. Draudžiama, karpyti ar kitaip koreguoti įrodymus. 3. Draudžiama rašyti unmute anketą iš kitos paskyros, kadangi būtina forume registruotis žaidimo vardu ir pavarde.
 11. Užblokavimų informacija Administratorius užblokavęs žmogų privalo per 24 valandas užpildyti užblokavimo anketą. Temos pavadinimas turi būti: Užblokavau Vardas_Pavardė Temoje gali komentuoti tik užblokavęs administratorius ir tas žmogus kuris yra užblokuotas. Užblokavus žaidėją be įrodymų, žaidėjas nedelsiant bus atblokuotas o administratorius gaus įspėjimą. Užblokavimų anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Užblokuotojo Vardas_Pavardė: 3. Kokiu būdu žaidėjas nusižengė: 4. Įrodymai,kad žaidėjas yra kaltas: 5. Papildoma informacija(nebūtina):
 12. Šioje temoje galite paskusti žmogų,kuris naudoją neleistinas modifikacijas,apgaulės būdu išvilioja iš kito žmogaus pinigus ar koki kitokį serverio turtą. Jeigu esate apgautas negaiškite laiko ir iškarto pildykite šia temą ir apgavimas bus nubaustas pagal serverio baudžiamąjį kodeksą. Ką turite žinoti prieš pildydami paraišką ? Skundą gali pildyti tik tas žmogus kuris nukentėjo. Nukentėjęs žmogus pildo tik su savo forumo paskyra. ? Įrodymai turi būti ne senesni kaip 24 valandos. ? Vaizdo įrašas turi būti pilnas ir aiškus,neapkarpytas ar dar kaip nors modifikuotas,siekiant specialiai pakenkti kitam žmogui. ? Į temos diskusijas kiti kištis negali. Temoje komentuoja žmogus kuris kaltina ir tas kuris galimai yra kaltas. ? Temos turinys turi atitikti temos pavadinimą. ? Temos pavadinimas turi būti [Sukčius] V_P arba [Čyteris] V_P. ? Prieš kaltindami kitą žmogų,būtinai turėkite svarius įrodymus - jeigu ne papeikimas bus atmestas. ? Norint pranešti apie keletą pažeidėju turite kurti atskiras temas. ? Temoje negali būti necenzūriniu žodžiu ar dar kaip nors kitaip įžeidinėjantys žodžiai ? Atsakydami į šablono klausimus rašykite pastorinta 12 dydžio raidžiu sriftu juodomis raidėmis ? Kalbant apie patirtą žalą,žalą vertinkite serverio pinigais. Šablonas Jeigu jus apgavo sukčius tai: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jus apgavusio žmogaus Vardas_Pavardė: Įrodymai, kad jus apgavo: Kokia patirta žala: Jeigu jus pagavote čyterį tai: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Čyterio Vardas_Pavardė: Įrodymai,kad tas žmogus naudojo neleistinas modifikacijas:
×
×
 • Sukurti naują...